Alt innen graving

Ta kontakt med oss for en prat

VÅRE LEVERANDØRER

Et utvalg av våre leverandører

VÅRE TJENESTER

 

Transport

Vi leverer og transporterer blant annet matjord, bark, singel, pukk, grus m.m. Kontakt oss for et uforpliktende tilbud/bestilling.

 

Gravearbeider

Vi utfører blant annet gravearbeider, saniteringsoppdrag, drenering, sprengningsarbeider, massetransport med mer.

  • VELKOMMEN TIL OSS I SEIM MASKIN AS

    SEIM MASKIN AS
  • VELKOMMEN TIL OSS I SEIM MASKIN AS

    SEIM MASKIN AS
  • VELKOMMEN TIL OSS I SEIM MASKIN AS

    SEIM MASKIN AS

VÅRE ANSATTE

Øystein Seim
Daglig leder

Mobil 913 89 449 oystein@seimmaskin.no

Roy Mørk-Olsen
Prosjektleder

Mobil 900 39 667 roy@seimmaskin.no

Knut Hallvard Brunvatne
Anleggsleder

Mobil 934 81 921 knut@seimmaskin.no

Charlotte Røsjorde
ØKONOMIANSVARLIG

Mobil 480 03 763 charlotte@seimmaskin.no

Oddmund Lea
Maskinfører med fagbrev

Mobil 901 14 480 oddmund@seimmaskin.no

Pål Einar Edvardsen
Maskinførere med fagbrev

Mobil 905 31 740 pal@seimmaskin.no

Arnulf Andersen
MASKINFØRER MED FAGBREV

Mobil 930 07 629 arnulf@seimmaskin.no

Nicolai Klavenes
MASKINFØRER MED FAGBREV

Mobil 958 87 540 nicolai@seimmaskin.no

Anders Gjelstad Pedersen
Maskinfører med fagbrev

Mobil 934 67 887 anders@seimmaskin.no

Aleksander Bergersen
Maskinfører med fagbrev

Mobil 476 69 675 aleksander@seimmaskin.no

Ken Hugo Bolgvåg
Maskinfører med fagbrev

Mobil 971 42 012 ken@seimmaskin.no

Raymond Mørk-Olsen
RØRLEGGER MED FAGBREV

Mobil 452 63 140 raymond@seimmaskin.no

Henning Bonden
Rørlegger med fagbrev

Mobil 401 02 111 henning@seimmaskin.no

Lasse Trevland
Lastebilsjåfør

Mobil 915 69 058 lasse@seimmaskin.no

Vilius Jonusas
Grunnarbeider

Mobil 939 26 472 vilius@seimmaskin.no

Kestutis Jonusas
Grunnarbeider

Ring Roy Mørk Olsen post@seimmaskin.no

Giedrius Budrys
Grunnarbeider

Mobil 400 90 787 gb@seimmaskin.no

Valdemaras Monkevicius
Grunnarbeider

Ring Roy Mørk Olsen post@seimmaskin.no

Ole Gunnar Rød
Lærling

Mobil 454 17 978 post@seimmaskin.no

Sten Huseby
Vår EDB mann

Mobil 930 49 029 sten@terrahost.no

Send oss en epost

Vi er gla i utfordringer Ingen er for små og ingen er for store Så ta kontakt med oss
Seim Maskin AS, Bekkeveien 9, 3236 SANDEFJORD

Telefon: Roy 900 39 667 og Øystein 913 89 449
post@seimmaskin.no
VELKOMMEN TIL OSS
Seim Maskin AS er et maskinentreprenørfirma med solid erfaring og dyktige fagarbeidere. Vårt hovedarbeidsområde er alt innen grave- og masseflyttingsarbeider, vei- og ledningsanlegg, legging av utvendige vann- og avløpsledninger, saneringsoppdrag etc.

Vi har hovedkontor i Sandefjord og regner Vestfold og som vårt primærmarked, men påtar oss også oppdrag utover dette.

Vi har en moderne og effektiv maskinpark som betjenes av dyktige fagarbeidere med solid erfaring.



Siste års klima- og miljørapporten fåes utlevert på forespørsel.
logo logo logo