VÅRE ANSATTE

Øystein Seim
Daglig leder

Mobil 913 89 449 oystein@seimmaskin.no

Roy Mørk-Olsen
Prosjektleder

Mobil 900 39 667 roy@seimmaskin.no

Knut Hallvard Brunvatne
Anleggsleder

Mobil 934 81 921 knut@seimmaskin.no

Charlotte Røsjorde
ØKONOMIANSVARLIG

Mobil 480 03 763 charlotte@seimmaskin.no

Oddmund Lea
Maskinfører med fagbrev

Mobil 901 14 480 oddmund@seimmaskin.no

Pål Einar Edvardsen
Maskinfører med fagbrev

Mobil 905 31 740 pal@seimmaskin.no

Arnulf Andersen
MASKINFØRER MED FAGBREV

Mobil 930 07 629 arnulf@seimmaskin.no

Nicolai Klavenes
MASKINFØRER MED FAGBREV

Mobil 958 87 540 nicolai@seimmaskin.no

Raymond Mørk-Olsen
RØRLEGGER MED FAGBREV

Mobil 452 63 140 raymond@seimmaskin.no

Henning Bonden
Rørlegger med fagbrev

Mobil 401 02 111 henning@seimmaskin.no

Anders Gjelstad Pedersen
MASKINFØRER MED FAGBREV

Mobil: 934 67 887 anders@seimmaskin.no

Lasse Trevland
Lastebilsjåfør

Mobil 915 69 058 lasse@seimmaskin.no

Vilius Jonusas
Grunnarbeider

Ring Roy Mørk Olsen post@seimmaskin.no

Kestutis Jonusas
Grunnarbeider

Ring Roy Mørk Olsen post@seimmaskin.no

Valdemaras Monkevicius
Grunnarbeider

Ring Roy Mørk Olsen post@seimmaskin.no

Aleksander Bergersen
Maskinfører med fagbrev

Mobil: 47 66 96 75 aleksander@seimmaskin.no

Sten Huseby
Mannen som fikser våre EDB-maskiner

Mobil 930 49 029 sten@terrahost.no